loader

YURT DIŞI HASTALARIMIZ

YURT DIŞI HASTALARIMIZ

Türkiye'de estetik ameliyat olmaya karar verdikten sonra, gelmeden 10 gün önce bize haber veriniz, buna göre görüşme tarihiniz belirlenir. Yüz yüze görüşme ve muayeneden sonra işlem günü gününüz belirlenir.

 

KLİNİĞİMİZE ÖN BAŞVURU

Saç ekim uygulaması düşünüyorsanız, internet üzerinden Canlı Destek kısmından başvuru formumuzu doldurmanızı rica ediyoruz. Bu forma kişisel bilgilerinizi, sorununuzu ve ilgili fotoğraflarınızı ekledikten sonra bize ulaştırınız. Biz size uygulanacak işlemler, bilgi ve ücret konusunda gerekli ayrıntıları iletiyoruz.

 

ÖN DEĞERLENDİRME, OTEL VE REZERVASYON

Değerlendirme formundan sonra karar vermeniz durumunda, sizin geliş tarihinize göre, muayene randevunuzu ayarlıyoruz. Şehir dışından ve yurtdışından gelen hastalarımıza kliniğimize yakın bir otelden rezervasyon yaptırarak transfer hizmetlerini sağlıyoruz. Sizden uçuş numarası, havaalanı bilgileri ve iniş saati bilgilerinizi aldıktan sonra transferiniz gerçekleştiriliyor.

 

AYRINTILI MUAYENE

Hava alanından alınıp merkez ofisimize getiriliyorsunuz. Ayrıntılı bir şekilde saç analiniz yapılıyor ve fotoğraflarınız çekiliyor.Analiz sonrası operasyon ile ilgili detaylar belirleniyor.Operasyon randevunuz verildikten sonra sizi otelinize yerleştiriyoruz.

 

İŞLEM GÜNÜ

Ameliyatlar kliniğimizde mevcut olan tam donanımlı ameliyathanemizde gerçekleştirilmektedir.

 

İŞLEM SONRASI

Hastalarımız kliniğimize yakın olan Hotel'e  Turkey Hair İmplanter'dan atanan bir refakatçi eşliğinde otele yönlendirilir.